Welsh Ponies in the Show Ring
Susiniemi Gård


Kilpailupäivämäärä/VIP: 12.12.2011/10.12.011
Kilpailupaikka: Susiniemi Gård
Järjestäjä: Mei Shiratori, susiniemen@gmail.com

- Osallistumisrajoitukset
- Yleisesti
- Kvaalilista

Luokat

Luokka 1. Riding Class II avoinna sektioille A, B, C, D, PB
Luokka 2. Riding Class I avoinna sektioille A, B, C, D, PB
Luokka 3. Riding Class I avoinna sektioille A, B, C, D, PB
Luokka 4. Riding Class I avoinna sektioille A, B, C, D, PB
Luokka 5. Driving Class I avoinna sektioille A, B, C, D, PB
Luokka 6. Driving Class I avoinna sektioille A, B, C, D, PB
Luokka 6. Driving Class I avoinna sektioille A, B, C, D, PB

Osallistuminen

Sähköposti: susiniemen@gmail.com, otsikko Show01 (tai kaikkiin Show01-05)
Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja - <a href="http://..">Hevosen nimi</a> (sektio)

Overall Supreme Driven Champion: Greenwich's Rheinfrech (D)

Luokka 1
1. Ada - Calembel Radon (A) -- Ridden Champion II
2. rio - Red Star (B) -- Reserve Ridden Champion II
3. rio - Gulliver (B)
4. Milja - Cedion Siarad Dwli (A)
5. Fancy - Bethan Vienna (A)
6. Huttis - Gwalch Talfryn (C)
7. Milja - Falgun's Yassmin (A)
8. Fancy - Dryswllyn Eiliw (A)

Luokka 2
1. Juusa - Gwalch Dafydd (D) -- Ridden Champion I
2. taffel - Breathless (B) -- Reserve Ridden Champion I
3. Dani - Gwalch Wyn Llessar (A)
4. Dani - Mathilda (D)
5. Fancy - Greenwich's Morwen (A)
6. Fancy - Greenwich's Eilwen (A)
7. Mei Shiratori - Rhoscfflach Ffarwel Haf (D)
8. Huttis - Dewey BRN (B)
9. rio - Crickhollow Gollum (B)
10. taffel - More Coffee Please (A)
11. Mei Shiratori - Rhoscfflach Awen Mai (D)
12. Huttis - Dennel Deddwr (D)
13. rio - Aelwen Alawel (B)

Luokka 3
1. Mei Shiratori - Pencocks Cadi Lleucu (D) -- Ridden Champion I
2. Fancy - Cahn Morwydd (D) -- Reserve Ridden Champion I
3. Dani - Sternchen (PB)
4. taffel - Y Dilledyn (B)
5. Fancy - Gwen Kendall (A)
6. Huttis - Cardok (B)
7. Huttis - Adwr Rhyawdd (A)
8. rio - Aelwen Eldora (B)
9. rio - Aelwen Silvertine (B)
10. Mei Shiratori - Novato Megan Nest (D)
11. Dani - Donnegan Welsh Luxury (D)
12. taffel - Shh Don't Move (B)

Luokka 4
1. rio - Aelwen Narvi (B) -- Ridden Champion I
2. Dani - Aelwen Escorant (B) -- Reserve Ridden Champion I
3. Fancy - Hywarrd Brynmor (A)
4. Fancy - Hywarrd Gwenifer (A)
5. Huttis - Rhonwen Dawn (C)
6. Dani - Rowena LAC (C)
7. Mei Shiratori - Ffraid Reannon (D)
8. taffel - Wia Caden (A)
9. Huttis - Danwhirl LAC (D)
10. Mei Shiratori - Cwmnantcol Cian (D)
11. rio - Aelwen Red Cyris (B)

Luokka 5
1. Fancy - Wyndrr Cynferth (A) -- Driven Champion I
2. josh - Leonidas (A) -- Reserve Ridden Champion I
3. rio - Aelwen Bellieus (D)
4. Dani - Hagor Dawn (A)
5. josh - Sweetcolour (A)
6. Huttis - Daniella Lili (D)
7. Mei Shiratori - Ceridwyn Supreme (D)
8. Huttis - Aelwyd Dawn (A)
9. Juusa - Freaky Love (D)
10. Meow - Gwalch Arwel (A)
11. rio - Aelwen Clio (D)
12. Fancy - Swyn Gyfaredd (D)
13. Dani - Gwalch Farquhar (D)

Luokka 6
1. Fancy - Greenwich's Rheinfrech (D) -- Driven Champion I
2. Meow - Gwalch Geirwir (D) -- Reserve Ridden Champion I
3. Huttis - Weatherlady LAC (D)
4. rio - Aelwen Catarin (D)
5. Dani - Gwalch Darren (C)
6. Dani - Eileanor (D)
7. Fancy - Crwys Rheanna (A)
8. josh - Katarina W (B)
9. rio - Aelwen Belrog (D)
10. josh - Aneirin Dewey (D)

Luokka 7
1. Dani - Gwalch Fflergant (D) -- Driven Champion I
2. rio - Aelwen Edwina (D) -- Reserve Ridden Champion I
3. josh - Agus Iogair (C)
4. Fancy - Sirydd Nereida (D)
5. rio - Aelwen Eleanor (D)
6. Fancy - Moniet Siwan (D)
7. Meow - Aelwen Maggie (D)

Susiniemi Gård on virtuaalitalli
(c) Susiniemi Gård 2011
tutustu tekijänoikeuksiimme!